הזמנת כרטיסים (open in new tab)

סדנה

על חושי-על

האם אנחנו רואים את כל מה שסביבנו? האם חושינו מסוגלים לקלוט את כל מה שסביבנו? והאם החושים של כלל היצורים זהים?
לבני האדם יכולות רבות, מופלאות ומגוונות, ובזכותן אנו חווים את צבעוניות עולמנו ואת רבדיו הרבים. אבל מתברר שלחושים שלנו יש גם לא מעט מגבלות, ובמציאות קיימים דברים נוספים, שאיננו חווים. מה אנחנו יכולים לחוות, ומה לא? בואו להכיר את החושים שלנו ואת הגבולות שלהם, בסדנה שבה נחווה אותם היטב, ומקרוב!
בסדנה ננסה להרגיש דברים שבני אדם לא מסוגלים בדרך כלל לחוש, ונעשה מאמץ לשפר את החושים הטבעיים שלנו, להרחיב אותם, ולהוסיף עליהם – בעזרת הטכנולוגיה. והינה אתגר מחשבתי עבורכם – נסו לדמיין כבר עכשיו: אילו דברים נוכל לחוש או להבין טוב יותר בעזרת טכנולוגיה? האם הטכנולוגיה באמת תוכל להחליף את החושים שלנו?
הצטרפו לסדנה ונחשוב יחד!

הסדנאות מיועדות לילדים בגילי 6–12, בליווי מבוגר | כל משתתף נדרש לכרטיס | לא תותר הכנסת מזון למעבדות

חלק מהפעילויות במכון דוידסון כוללות חשיפה לאלרגנים, ועלולה להיות מסוכנת למשתתפים עם רגישות. לכן, על משתתפים עם רגישות למוצרי מזון ו/או לאלרגנים אחרים, המגיעים לפעילות במכון, להודיע לצוות לפני ההגעה לפעילות על סוג הרגישות, רמת החומרה שלה, האמצעים הרפואיים הנדרשים כדי לטפל בה וכד', והמכון יעשה כמיטב יכולתו כדי להתאים את הפעילות לרגישות הרלוונטית. יחד עם זאת, מובהר שהאחריות לספק למשתתפים את כל הנדרש להם לשם שמירה על בריאותם חלה על המשתתפים בלבד.

על חושי על

עלות 88 ש"ח (כולל סיור בגן)
מיקום מבנה המעבדות בגן המדע
שיתוף
הקישור הועתק!
מדעי המוח גילי 6-12
הזמנת כרטיסים (open in new tab)